Sb / Mobil – Sabit Dolum İstasyonu

Yansavar
Ürün Açıklaması:

Makinemiz kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarının dolum ve boşaltma işlemleri için firmamız tarafından üretilmiştir. Ürettiğimiz bu makine bir dolum tesisi ve imalat sektöründe de kullanılabilecek en güvenli ve kullanımı kolay bir makinedir.

1kg/50kg arası bütün kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarını dolum yapabilmektedir.

Bu makine ile hızlı ve güvenilir dolum yapmak ve pratik bir her hangi bir dış müdahaleye gerek kalmadan filtre temizliği bir düğme ve hava patlamalı yapılır. Filtremiz sadece yangın söndürme cihazı tozuna dayanıklı özel olarak üretilmiştir. Kullanma talimatları kurallarına göre tahmini filtre ömrü 5 yıldır.

Makinemiz üzerinde standart olarak 220 volt 1,3 Kw Blower kullanılır.

Makinemize kendi üzerinde mevcut bulunan kompresörden gelen 6/8 bar hava ile ana gövde aşağı, yukarı, filtre temizleme mengene ve havalı özel vana açma kapama işleri yapılmaktadır.

Özel vana sistemi gövde hareketine bağlı olarak gövde aşağı harekete açmakta, gövde yukarı harekette otomatik olarak kapanmaktadır.

Makinemiz altında bulunan kızak sistemi ileri geri hareket etmektedir. Bu sayede 25/50 kg arabalı cihazlar tezgahta veya araç arkasında dolumu kolaylaştırır.

Makinemiz üzerinde yangın söndürme cihazları dolumları için mengene, azot aparatları, hava tabancası, terazi, yedek parça kutuları ve kompresör bulunmaktadır.

Kullanımı son derece kolay olan makinemizde 220 volt enerji ve azot tüpünden bağlantı ile makinemiz çalışamaya hazırdır. Ayrıca makinemiz ana panelde bulunan iki adet manometre sayesinde azot gazının basınç görülebilir. Azot aparatı ile her türlü cihaza basınç verilebilir.
Makinemiz işyeri ve araç arakasında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Üretmiş olduğumuz makinaların görüntü ve çalışma prensipleri yapılan pozitif güncellemeler nedeniyle değişiklik gösterebilir.

DAHA FAZLA BİLGİ
Ürün Bilgileri:
FİRMA

Yansavar

TEKLİF ALIN
GÜÇ 1,3 kw blower 220 volt
DOLUM HIZI 30sn/6kg KKT
KULLANIM Kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarının dolumu ve Boşaltma
FİLTRE Makinemiz için özel yapılan teflon filtrenin; filitre temizleme butonu ile sağlanır.
AĞIRLIK 180 kg
KOLİ EBADI 155x105x127cm
BOYA Beyaz ve turuncu pütürlü endüstriyel boya

Copyright © 2024 Yansavar. Tüm hakları saklıdır.