Bilgi Formu

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

  Bilgi Formu

  Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

   Sb / Mobil – Sabit Dolum İstasyonu

   Mar 18, 2021 Öne Çıkanlar, Ürünler

   Sb / Mobil – Sabit Dolum İstasyonu

   Makinemiz kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarının dolum ve boşaltma işlemleri için firmamız tarafından üretilmiştir. Ürettiğimiz bu makine bir dolum tesisi ve imalat sektöründe de kullanılabilecek en güvenli ve kullanımı kolay bir makinedir.

   1kg/50kg arası bütün kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarını dolum yapabilmektedir.

   Bu makine ile hızlı ve güvenilir dolum yapmak ve pratik bir her hangi bir dış müdahaleye gerek kalmadan filtre temizliği bir düğme ve hava patlamalı yapılır. Filtremiz sadece yangın söndürme cihazı tozuna dayanıklı özel olarak üretilmiştir. Kullanma talimatları kurallarına göre tahmini filtre ömrü 5 yıldır.

   Makinemiz üzerinde standart olarak 220 volt 1,3 Kw Blower kullanılır.

   Makinemize kendi üzerinde mevcut bulunan kompresörden gelen 6/8 bar hava ile ana gövde aşağı, yukarı, filtre temizleme mengene ve havalı özel vana açma kapama işleri yapılmaktadır.

   Özel vana sistemi gövde hareketine bağlı olarak gövde aşağı harekete açmakta, gövde yukarı harekette otomatik olarak kapanmaktadır.

   Makinemiz altında bulunan kızak sistemi ileri geri hareket etmektedir. Bu sayede 25/50 kg arabalı cihazlar tezgahta veya araç arkasında dolumu kolaylaştırır.

   Makinemiz üzerinde yangın söndürme cihazları dolumları için mengene, azot aparatları, hava tabancası, terazi, yedek parça kutuları ve kompresör bulunmaktadır.

   Kullanımı son derece kolay olan makinemizde 220 volt enerji ve azot tüpünden bağlantı ile makinemiz çalışamaya hazırdır. Ayrıca makinemiz ana panelde bulunan iki adet manometre sayesinde azot gazının basınç görülebilir. Azot aparatı ile her türlü cihaza basınç verilebilir.
   Makinemiz işyeri ve araç arakasında kullanılmak için tasarlanmıştır.

   GÜÇ1,3 kw blower 220 volt
   DOLUM HIZI30sn/6kg KKT
   KULLANIMKuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazlarının dolumu ve Boşaltma
   FİLTREMakinemiz için özel yapılan teflon filtrenin; filitre temizleme butonu ile sağlanır.
   AĞIRLIK180 kg
   KOLİ EBADI155x105x127cm
   BOYABeyaz ve turuncu pütürlü endüstriyel boya