Bilgi Formu

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

  Bilgi Formu

  Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

   Hidrostatik Test Ünitesi

   Mar 18, 2021 Öne Çıkanlar, Ürünler

   Hidrostatik Test Ünitesi

   Hidrostatik test ünitemiz her türlü kaba test imkanı sağlayan çok amaçlı bir ünitedir. 400 bar standart daha yüksek barları opsiyonlu olarak sunmaktayız.
   Bir kontaklı ve bir gliserinli 400 bar lık manometreler bulunmaktadır. Kontaklı manometre den basınç ayarı yapılarak gliserinli manometre üzerinden kontörlü yapılır. Ayrıca kullanıcıya gliserinli manometre kalibrasyon yapılarak teslim edilir. Ünite çalışma şekli hava 6/8 bar , su ve 220 volt elektrik bağlantıları ile başlar. Çoklu bağlantı opsiyonlu olarak yapılabilir. Kontaklı manometreden yapılacak basınç ayarı panik start tetiği ile başlar. Her  makinemizde bir acil stop butonu bulunmakta ve bütün makine sistemini anında durdurmaktadır. Makinemiz kontaklı manometre üzerinden ayarlanan basınca gelince otomatik olarak stop eder. Kullanım ve bakım anlamında en kolay makinedir. Operatör hiç zorlanmadan kullanabilir. Pompa kendi imalatımız olan komple pirinçtir. Aşınma veya bozulma gibi kullanıcıyı zor duruma düşürecek bir arıza kesinlikle vermez.

   Üretmiş olduğumuz makinaların görüntü ve çalışma prensipleri yapılan pozitif güncellemeler nedeniyle değişiklik gösterebilir.

   VOLTAJ 220 volt
   KULLANIM Bütün basınçlı kaplara test işlemi
   TEST BASINCI 0-400 bar
   AĞIRLIK 80kg
   KOLİ EBADI 60x50x110cm
   BOYA Beyaz ve turuncu pütürlü endüstriyel boya